ul. Św. Wincentego 30 03-526 Warszawa
794 661 836
biuro@zal-met.net

Montaż żaluzji Warszawa

Żaluzje to nadal jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych do zasłaniania okien. Zajmujemy się ich profesjonalną produkcją, montażem i serwisem, a jeśli są Państwo z Warszawy lub okolic możemy pomóc Państwu we wszelkich sprawach związanych z żaluzjami.

Serwis i montaż żaluzji – Warszawa i okolice

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat proponowanych przez nas typów. Oferujemy szeroki wybór żaluzji począwszy od poziomych/pionowych, po aluminiowe, bambusowe, drewniane, a także stringsy i verticale. Charakteryzują się one nie tylko wysokim poziomem estetyki, ale także są bardzo funkcjonalne i pasują do prawie każdego typu okna.

Oprócz sprzedaży i montażu jedną z ważnych spraw jest serwis. Nigdy nie zostawiamy bowiem naszych klientów z problemami, a nasza współpraca nie kończy się tylko na zamontowaniu.

Zapraszamy do kontaktu z nami lub wizyty w naszej siedzibie na św. Wincentego 30 w Warszawie. Dzięki rozmowie będziemy mogli poznać Państwa potrzeby i zaproponować odpowiednie rozwiązania, które będą możliwie najlepiej dopasowane do Państwa sytuacji.