ul. Św. Wincentego 30 03-526 Warszawa
794 661 836
biuro@zal-met.net

Okna PCV Warszawa

Zapewniamy nowoczesną technikę okienna marki Aluplast. Sprawia ona, że Państwa gust i kreatywność nie są ograniczane.

Jedną z głównych przyczyn dojścia przez Aluplast do pozycji lidera w Polsce jest szerokość oferty. Dzieje się tak dlatego, że pozwala ona na zadowolenie zarówno klienta szukającego ekonomicznego, sprawdzonego produktu, jak i architekta, który oczekuje profesjonalnych rozwiązań na miarę XXI wieku. Dzięki dużej różnorodności systemów okiennych możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna o dowolnie wybranym kształcie i w każdym budynku.

W skład oferty produktowej wchodzi szereg systemów profili okiennych. Począwszy od najpopularniejszych profili, które posiadają głębokość zabudowy 70 mm, po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych. Wspieramy budownictwo energooszczędne i tzw. budownictwo pasywne – odpowiedzią na to jest najnowsza gama systemów Energeto®. To rewolucja na rynku stolarki i nowy wymiar w projektowaniu okien. Są one bowiem w stanie spełnić najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej.

Współcześnie okna powinny zapewniać zarówno komfort, jak i wysokie walory użytkowe oraz sprostać surowym wymaganiom dot. trwałości i ekologii. Najważniejsze jest jednak dopasowanie do klienta.

Dodatkowo proponujemy szeroką gamę elementów dodatkowych, tj: systemy drzwi zewnętrznych, drzwi przesuwne, rolety zewnętrzne, nawiewniki okienne, nakładki aluminiowe, a także szeroka gama foli dekoracyjnych, co pozwala na kompleksowe obsłużenie zamówień.

Jeśli są Państwo z Warszawy, zachęcamy do kontaktu – montujemy okna z dojazdem na terenie stolicy i okolic.