ul. Św. Wincentego 30 03-526 Warszawa
794 661 836
biuro@zal-met.net

Rolety Warszawa

ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety wewnętrzne stanowią nie tylko osłonę przeciw promieniom słonecznym, lecz również element dekoracyjny. W wielu polskich domach zastąpił on tradycyjnie wybierane firanki czy zasłonki. Żal-Met oferuje rolety w szerokiej gamie kolorów, struktur materiałów i wzorów. Zapewniamy spory wybór materiałów: gładkich, transparentnych, deseniowych oraz podgumowanych.

Oferujemy zarówno rolety wolno wiszące, jak i w kasetach z prowadnicami, a także specjalne rolety do okien dachowych oraz rolety wielkogabarytowe (mogą być sterowane elektrycznie).

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Specjalizujemy się w roletach zewnętrznych o najwyższych walorach użytkowych i estetycznych. Proponowane przez nas rolety okienne – rolety zewnętrzne są naszym kluczowym produktem. Zajmujemy się sprzedażą rolet aluminiowych i stalowych lakierowanych proszkowo. Sprzedajemy również napędy, sterowniki, piloty oraz pozostałe akcesoria umożliwiające sterowanie montowanymi przez nas roletami.

Ponadto proponujemy szeroki wybór zwijaczy na taśmę i linkę dostępnych w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Zapewniamy także części do rolet.

Jeśli są Państwo z Warszawy lub okolic, zamontujemy rolety i będziemy mogli zajmować się ich serwisem.